סדרת פודקאסט עם אורחים מעולם בריאות הנפש

אתר הפודקאסט "מי מפחד ממחלות נפש?" מיועד לסטודנטים לרפואה בכלל החוגים, ומטרתו להעמיק את ההיכרות עם העולמות של מתמודדי נפש והמטפלים השונים שלהם

06 יולי 2020
מוח צבעוני: מי מפחד ממחלות נפש?

>>למעבר לאתר

 

הפודקאסטים חושפים מפגשים עם סיפורי חיים ונקודות מבט שונות של אנשים המתמודדים עם מגבלה נפשית המספרים את סיפורם האישי, וכן מפגשים עם אנשי מקצוע בכירים העוסקים בטיפול ומחקר חדשניים בתחום בריאות הנפש. 

אתר הפודקאסט הוא אחד מבין ששת התוצרים בקורס "מי מפחד ממחלות נפש?"  -

קורס אקדמי משלב עשייה חברתית בפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב, בשיתוף תכנית 'עמיתים לבוגרים' של החברה למתנ"סים ומשרד הבריאות.

יצרו :  יעל ארז, אסף בלוך, חוה לוי  גוטמן, יעל דגן

 

למעבר לאתר הפודקאסט לחצו כאן

 

​***

בקורס לומדים יחד סטודנטים מחוגים שונים בפקולטה לרפואה ואנשים המתמודדים עם מגבלה נפשית. בחלקו הראשון של הקורס, המשתתפים לומדים על ההקשר ההיסטורי, התפתחות הידע התיאורטי וחשיבות הידע מניסיון ביחס להתמודדות הנפשית, ובחלקו השני, יוזמים יחד פרויקטים שמטרתם שינוי עמדות כלפי אנשים המתמודדים עם מגבלה נפשית.

בשנה"ל תש"ף, לקחו חלק 10 משתתפים מתכנית עמיתים ו 15 סטודנטים מהפקולטה לרפואה, ויחד יצרו 6 פרויקטים לשינוי עמדות כלפי הסטיגמות בעולם בריאות הנפש.

לאור מגבלות המפגש שהביאה איתה מגיפת הקורונה, ניתן דגש מיוחד על תוצרים מקוונים שיאפשרו הזדמנות להנגשת הידע באופן שאינו תלוי בזמן ובמקום פיזי.

הפרויקטים הונגשו לאוכלוסיית הקמפוס – סטודנטים, אנשי סגל אקדמי ומנהלי, לאנשי מקצוע בתחום בריאות הנפש ולקהילה הרחבה באמצעות פלטפורמות וירטואליות.

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive